Sep 06

Myjnia fryzjerska do nowoczesnego salonu

Myjnia to bardzo ważny element każdego salonu fryzjerskiego. Trzeba ją dobrze dobrać. Musi być funkcjonalna, a także estetycznie wykonana. Powinna spełniać najwyższe standardy jakościowe i komponować się z resztą pomieszczenia.

Jak wybierać myjnię fryzjerską?

Myjnia fryzjerska powinna spełniać określone kryteria. Najważniejsze są kwestie użytkowe. Produkt musi być funkcjonalny zarówno dla fryzjera, jak i klienta. Ważna jest regulacja ustawień. Żeby mieć łatwy dostęp do włosów, należy odpowiednio ustawić oparcie. Będzie to również udogodnienie dla samego klienta, który nie będzie musiał nadmiernie odchylać głowy. To ważne, bo w dobie tak ogromnej konkurencji wszelkie usprawnienia mogą mieć ogromne znaczenie. Jeśli dana osoba nie będzie się dobrze czuła, zapewne pójdzie do innego salonu fryzjerskiego, w którym te same prace będą wykonane na dużo lepszym poziomie. Stąd tak ważne jest, by odpowiednio wyposażyć miejsce. Myjnie są coraz bardziej skomplikowane technicznie. Regulację można wykonywać ręcznie lub automatycznie. W zależności od modelu, który wybierzemy. To bardzo komfortowe rozwiązanie. Można szybko zmieniać położenie oparcia lub podnóżka i równocześnie swobodnie rozmawiać z klientem. Warto zwrócić uwagę na misę, która powinna być wykonana z dobrej jakości materiałów, a także być odpowiedniej wielkości. Za mały pojemnik może powodować, że mycie włosów będzie mało komfortowe, woda będzie wylewała się na zewnątrz. Większa misa to ogromny komfort. Można swobodnie wykonywać czynności.

Postaw na dobrą jakość

Niezwykle istotne jest, by myjnia fryzjerska była naprawdę dobrej jakości. Materiał siedziska nie może pękać ani się strzępić. Fotel powinien być wygodny, by klient nie miał ochoty zmieniać zakładu fryzjerskiego na inny. Niektóre modele myjni umożliwiają masaż placów. Wprawdzie na rynku jest ogromny wybór produktów do salonu fryzjerskiego, ale nie wszystkie spełniają wysokie standardy. Niektóre tylko dobrze wyglądają, a w rzeczywistości po paru latach trzeba je naprawiać lub zmieniać na inne. To generuje spore problemy, bo po raz kolejny trzeba wyłożyć środki na wyposażenie salonu fryzjerskiego. Stąd tak ważne jest, by zdecydować się na dobrej klasy sprzęty tylko od producentów długo działających na rynku i czerpiących wzorce od najlepszych. Za guru uchodzą salony włoskie. Ich producenci dużo wcześniej zaczęli zwracać uwagę na wyposażenie salonów i funkcjonalność myjni fryzjerskich. Teraz uchodzą za wzór, a meble do salonów fryzjerskich robione we Włoszech są bardzo chętnie kupowane. Wyróżniają je nie tylko kwestie praktyczne, ale również płynna linia i niebagatelny wygląd. Klienci dobrze się na nich czują, a dzięki łatwej możliwości regulowania parametrów można je dopasować od indywidualnych potrzeb. Każdy kto choć raz na nich usiadł nie będzie chciał już zmieniać zakładu fryzjerskiego na inny. O popularności danego punktu decyduje wiele czynników. Oczywiście najważniejszym jest sprawna obsługa, ale nie bez znaczenia jest aranżacja wnętrza.

social media

Leave a Reply