Nov 14

Sposoby i preparaty na odtłuszczanie powierzchni w kuchni

Trudno sobie wprost wyobrazić, jak często można mieć do czynienia z tłustymi plamami. Warto jednocześnie zauważyć, że pojawiają się one wszędzie, a odtłuszczanie powierzchni – http://sauberlab.pl/odtluszczanie-powierzchni/ – jest uzależnione od tego, w jakim miejscu zostały zauważone. Przygotowywanie potraw, niezależnie od tego, czy będą one robione w domu czy w lokalu gastronomicznym, nierozerwalnie wiąże się z pojawieniem się tłustych plam. Są one po prostu nieuniknione, ponieważ nigdy nie można przewidzieć, w jakim momencie olej zacznie pryskać. Pojawienie się tłustych plam w trakcie przyrządzania posiłków może dotyczyć wielu miejsc, takich jak płytki, urządzenia, ściany, elementy wykonane ze stali nierdzewnej czy garderoba. Sprawdź, jak można je usunąć.

W jakich pomieszczeniach odtłuszczanie odgrywa bardzo ważną rolę?

Odtłuszczanie powierzchni jest szczególnie ważne w restauracjach oraz w innych lokalach gastronomicznych, ponieważ nigdy nie należy doprowadzać do silnego ich zabrudzenia. Dzięki specjalnym preparatom odtłuszczanie jest możliwe do przeprowadzenia w bardzo skuteczny sposób, a co więcej, odtłuszczanie w restauracjach nie będzie wymagało dużego wkładu pracy. Do najczęściej stosowanych preparatów, przeznaczonych do odtłuszczania powierzchni w kuchni można zaliczyć chociażby KR 16 Grill Fix. Z działania tego innowacyjnego specyfiku szczególnie będą zadowoleni wszyscy restauratorzy oraz właściciele bezpośrednio związani z branżą HoReCa.

Odtłuszczanie powierzchni a KR 16 Grill Fix

Odtłuszczanie powierzchni za pomocą tego preparatu stanie się wyjątkowo proste i łatwe. Czym jest KR 16 Grill Fix? KR 16 Grill Fix jest płynem, który został przeznaczony do mycia grilla, piekarników i pieców konwekcyjnych. Najbardziej efektywne wykorzystanie tego preparatu polega na spryskaniu nim przeznaczonej do odtłuszczania i odczekania około dziesięciu minut. Im mniejszy stopień zabrudzenia, tym czas oczekiwania może być krótszy. Odtłuszczanie należy zakończyć spłukaniem preparatu za pomocą wody.

social media

Leave a Reply