Dec 16

Umywalki pozwolą zadbac o higienę pracowników

Będąc na budowie człowiekiem, który ponosi odpowiedzialność musimy pamiętać o naprawdę wielu rzeczach. Musimy zadbać o sprzęt, plany, wykonawców, przede wszystkim zaś o podległych nam ludzi. Przecież to oni wykonują najcięższą fizyczną pracę. Trzeba tak zaplanować budowę, aby mieli oni dostęp do różnego rodzaju udogodnień, ale też podstawowych rzeczy.

Taką podstawa jest oczywiście przenośne wc. Bez tego nie może się obyć żadna budowa. Jednak decydując o zamówieniu mobilnego wc, upewnijmy się, że nie dostaniemy jedynie kabiny z ubikacją. Zamówmy jednocześnie umywalki. To przecież logiczne, że taka samo, jak potrzebujemy wc, tak samo potrzebne nam będą umywalki przenośne. Nasi pracownicy, na pewno będą zadowoleni z takiego rozwiązania. Każdy byłby, gdyby w czasie pracy na budowie, na przykład przed pójściem na przerwę i przed jedzeniem mógł porządnie umyć ręce, czy obmyć twarz w umywalce. Przenośne umywalki nie są pracochłonne, ponieważ ich działanie opiera się na zamkniętym obiegu wody. Po naciśnięciu pompki leci czysta woda, a spływająca brudna zamykana jest w osobnym pojemniku. Nie trzeba więc podłączać jej do kanalizacji, co mogłoby w niektórych miejscach sprawiać duże problemy.

Przenośne umywalki można, oczywiście wykorzystać również w innych miejscach. Ważne jest toż, że wiele osób organizując wydarzenia pamięta o przenośnych toaletach, bo jest to absolutnie niezbędne, jednak zapomina o przenośnych umywalkach. A przecież przenośne umywalki są równie niezbędne. Zwłaszcza, jeśli wydarzenie jest kilkudniowe to umywalki zdecydowanie ułatwiają utrzymanie czystości i higieny w czasie przedsięwzięcia.

Przenośne umywalki: http://wcserwis.pl/category/toalety/

social media