Jan 29

Wiśniowski serwis – liczy się jakość

Bramy automatyczne to znakomite rozwiązanie, jeśli zależy nam na nowoczesnym designu, a także maksymalnym komforcie. W ostatnich latach największym zainteresowaniem cieszą się produkty marki Wiśniowski – http://www.bramykolobrzeg.pl/. Producent już od kilkunastu lat pracuje na swoją renomę. W jego ofercie możemy znaleźć szereg różnego typu bram automatycznym. Przed dokonaniem wyboru musimy się zastanowić, jakie są nasze oczekiwania, a także możliwości finansowe.

Brama garażowa idealna do każdego domu!

Brama garażowa nie tylko znacząco wpływa na wygląd całego domu, ale również odpowiada za koszty związane z energią. Posiadając ocieplany garaż lub taki, który znajduje się w domu, powinniśmy wybrać bramę o maksymalnej szczelności. Ogranicza ona utratę ciepła. Wariant energooszczędny jest zazwyczaj droższy, jednak koszt inwestycji zwróci nam się bardzo szybko.

Każdy, kto posiada lub przymierza się do zakupu bramy automatycznej, musi liczyć się z usterkami. Niekiedy jest to zupełnie niegroźny problem, innym razem istnieje ryzyko spalenie całego napędu. Duży wpływ na stan i funkcjonowanie bramy ma nieprawidłowe użytkowanie. Często popełniamy małe, ale regularne błędy, które przyczyniają się do uszkodzenia mechanizmu. Wiśniowski serwis oferuje nam zarówno naprawę gwarancyjną, jak i poza gwarancyjną. Wszystko przebiega w zgodzie z obowiązującymi normami, więc nie musimy obawiać się o jakość usługi. Ważne jest, aby podczas naprawy nie szukać dodatkowych oszczędności. Częstym zjawiskiem jest szukanie złotych rączek, którzy nie mają ani dostatecznej wiedzy, ani umiejętności. Jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Jak wybrać bramę do garażu?

Do najpopularniejszych bram garażowych należą m.in. rozwieralne, segmentowe, uchylne, czy też rolowane. Jeszcze kilka lat temu bramy rozwieralne były najczęściej stosowane. Zazwyczaj są one mało wygodne, gdyż otwiera się je ręcznie. Pomimo tego jest to najlepsza opcja dla osób, które cenią sobie tradycyjne rozwierania. Nie każdy preferuje zautomatyzowane rozwiązania, które pomimo tego, że są komfortowe i nowoczesne, to jednak czasami zawodzą. Na rynku znajdziemy wiele wzorów i modeli bram rozwieralnych. Z pewnością każdy wybierze wariant dla siebie.

Obecnie znacznie częściej wstawiane są bramy uchylne oraz segmentowe. Trzeba wziąć pod uwagę, że bramy uchylne sprawdzają się raczej w garażach wolnostojących, gdzie nie musimy martwić się słabą izolacją cieplną. Bramy segmentowe są energooszczędne, ale niestety kosztują więcej. Pomimo tego to najtrafniejsze rozwiązanie do domów mieszkalnych, czy też budynków użytkowych.

Bramy rolowane wyróżniają się relatywnie wysoką ceną. Są znacznie rzadziej stosowane, chociaż posiadają najwięcej zalet. Dzięki niem zyskamy sporą ilość wolnej przestrzeni, którą możemy wykorzystać w dowolny sposób. Dodatkowo jest to model bardzo szczelny i bezawaryjny. Nawet najbardziej zadowolone osoby będą zadowolone.
W razie problemów z funkcjonowaniem napędu bramy pomoże nam certyfikowany Wiśniowski serwis. Usługa przebiega nie tylko sprawnie, ale również fachowo. Możemy liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy.

Wiśniowski serwis – dlaczego warto?

Mogłoby się wydawać, że każda brama automatyczna jest do siebie podobna. Z pewnością znajdziemy mnóstwo ofert podejrzanie tanich napraw. Chęć zaoszczędzenia gotówki sprawia, że wiele osób nie sprawdza kompetencji danego serwisu. Autoryzowany Wiśniowski serwis jest polecany przez samego producenta. Jakość świadczonych usług znajduje się na najwyższym poziomie.

Niewiele osób wie, że stosowanie tanich zamienników słabej jakości może uszkodzić całą konstrukcję. Koszt takiej naprawy liczony jest w tysiącach. Na szczęście można tego uniknąć. Wiśniowski serwis stosuje wyłącznie oryginalne części, które są objęte pełnym okresem gwarancyjnym. Nasza brama po naprawie będzie jak nowa. Nie musimy obawiać się, że po kilkunastu dniach użytkowania problem powróci. Warto postawić na profesjonalistów, którzy stale podnoszą zakres swoich kompetencji. Ogromna wiedza sprawia, że czas potrzebny na rozwiązanie usterki ograniczony jest do minimum.

social media

Leave a Reply